Fiatal és tapasztalatlan? Biztosan nem! Én az „utam” első állomásán 5 perc után abba akartam hagyni, de elhitette, hogy ez nem opció! A fejlődés szemmel látható volt. Ahogy az étrendet összeállította és az edzéseket érezhetően, személyre szabottan kombinálta, az kérem művészet. A célom elérésében mellettem volt jóban, rosszban. Ha fél percre eltűnt, csak azért lehetett, mert más segítségére sietett, hogy sérülést előzzön meg egy rosszul kivitelezett gyakorlat miatt. Amit közösen kitaláltunk azt véghez is vittük. Csak ajánlani tudom őt, aki nem csak az edződ lesz, hanem egy új barát az életedben.

Karacs Dávid (30)

Balázs az első edzésem alkalmával felmérte adottságaimat és egészségi állapotom, és ehhez mérten összeállította az edzéstervet és étrendemet. Nagyon élvezem az edzéseket, mert változatosak, jól felépítettek, és ami nagyon fontos, hogy, vidám kreatív és figyelmes személyiség. Mindig meg tudja adni a kellő motivációt; bármilyen fáradt vagy kedvtelen legyen az ember. A kemény és változatos edzés folyton kihívást jelent, mely megfelelő erőfeszítések árán teljesíthető – így kihívásokkal teli, de nem
elkedvetlenítő, visz előre és kitartóvá tesz; ennek az edzői munkának a gyümölcse, hogy 40kilót fogytam.

Radics Dajana (27)

Szeretném megköszönni Balázs munkáját és hozzáállását az edzéseink során. Az elmúlt hónapokban nagyon élveztem az edzéseket, kivéve a lábnapokat, amit bárhogy próbálsz kikerülni, sose fog összejönni, viszont nagyon szépen elmagyarázza, hogy miért van szükség rá és miért jó. Az edzések személyre szabottak voltak, az igényeimnek megfelelően. Emellett Balázs nagyon türelmes volt és mindig segített, ha kérdésem vagy problémám volt. Megértette a céljaimat, és segített megtervezni azokat az edzések során. Összességében, Balázs kiválóan végezte a munkáját, és határozottan javaslom őt bárkinek, aki személyi edzőt keres.
Köszönöm Balázs az edzéseket és az elért eredményeket.

Barborák Tamás (28)

Balázst azért választottam, mert láttam, ahogy edz másokat, és hogy nála mindig jó hangulatban telik az edzés. Nem is tévedtem, heti 3-4 edzést csinál nekem, ahol minden alkalommal a maximumot hozza ki belőlem, szigorú, de közben meghallgatja gondjaim, bajaim. Odafigyel a diétámra, amit rendszeresen frissít. De nekem a legjobban az tetszik, hogy 6 hónap elteltével, olyan súlyokkal tudok dolgozni, amit régebben csak messziről nézegettem.

Mészáros Zsolt (34)

Több éve járok már konditerembe és ez egy idő után kicsit egyhangú lett, és hát szerettem volna egy kis változást. Egy jó ideje egy terembe jártunk a Balázzsal, figyeltem az munkásságát és meg is jegyeztem magamnak, ha egyszer személyi edzőhöz megyek az ő lesz. Januárban el is határoztam magam és belevágtunk a közös munkába. Eddig csak pozitív dolgokat tudok felsorolni. Változatosak az edzések, odafigyel a megfelelő technikára folyamatosan támogat és nem mellesleg látható a munkánk gyümölcse már így 1,5 hónap kőkemény edzések
után. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki most vágna bele vagy hasonló helyzetben volt, mint én.

Mezei Tamás (36)

Jópár sportot kipróbáltam már életemben, viszont egyiket sem éreztem igazán magaménak, így néhány hónap után az összeset abbahagytam. Nem csak motivációm nem volt,de segítséget sem kaptam a fejlődésemhez. Ezután találtam meg Balázst, aki már az első alkalomtól kezdve korrekten és odafigyelve kezelt. Minden egyes alkalommal, mikor rossz kedvvel vagy 0 motivációval mentem; felvidított és rengeteg inspirációt adott. Fél év alatt látványos eredményeket értem el, mind az erőnlétemben, mind a formálódásomban. Ebben segítségemre van az edzéseken túl, hogy Balázs életmód és táplálkozási tanácsokkal is folyamatosan ösztönöz.

Lestyán Lara (14)

Személy szerint nagyon meg vagyok elégedve Balázs munkájával, hangulatosak és változatosak az edzései. Az étrendek, amiket ír szintén változatosak és tarthatók, nekem eddig kettőt is írt és meg voltam elégedve vele. Én hét hónapja kezdtem el edzeni nála, azelőtt sosem sportoltam, ez idő alatt 90 kilóról 63 kiló lettem. Minden korosztálynak csak ajánlani tudom Balázst!

Fekete Réka (21)

„Éva számomra az ideális edző, hamar megtaláltuk a közös hangot. Nagyon jó és képzett szakember, pontosan tudja, mit bír el a testem,  folyamatosan feszegetjük a határokat, és már két hónap alatt sokat fejlődtem. Ügyel arra, hogy megfelelő testtartással végezzem a gyakorlatokat. Az órák sohasem unalmasak, mindig más feladatokkal rukkol elő, egyre több eszközt használok az edzés során. Ja, és nem múlhat el az óra bemelegítés és levezető nyújtás nélkül. Éva kedves, vidám, de következetes, nincs nála üresjárat, ugyanakkor empatikus is.” 

Lipusz-Deák Zsuzsa

”Éviről csak szuperlatívuszokban beszélhetek: órái egytől egyig tökéletesen felépítettek, átgondoltak, és épp annyira kőkemények, amennyire azt bírni lehet egy átlagos sportolni vágyónak. Fokozatosan nehezíti az edzéseket, de odafigyel az aktuális állapotomra, aszerint módosítja elképzelését. Folyamatosan motivál és saját erőnléte, kedvessége húzóerő minden alkalommal. Edzései jó hangulatúak, és színesek. Köszönöm ezúttal is a munkáját, hiszen még soha életemben nem tartottam ki ilyen folyamatosan egyetlen edzés mellett sem.”

Varga Éva

KB 30 éve foglalkozok állóképességi sportokkal. Először országúti kerekpárversenyző voltam, aztán váltottam 25 évesen hosszútáv-futásra, majd 30 évesen triatlonra. Fiatalként nem sok energiát fektettem a téli alapozásba, elégnek tartottam az edzőtáborokat. Később, a futásnál jött elő igazán a hát, gerinc és térd évekig tartó hanyagolása, ész nélküli terhelések eredménye. 33 évesen találkoztam először Balázzsal. Elmondtam neki a problémáimat, a közben, egy baleset miatt kialakult, vagy előjött Bechtrew kóromat. Ezek figyelembevételével kezdtük el a közös munkát. Eleinte viccesnek találtam, hogy seprűnyéllel edzek, míg a 17 éves csajok komoly súlyokat emelgettek. Aztán felvilágosított, hogy amíg nem tudom helyesen végrehajtani a gyakorlatokat, nagyobb kárt okozhatok, mint a már meglevő. Türelemmel eljutottunk oda, hogy fájdalomcsillapítók nélkül tudok aludni, és minden versenyen olyan eredményt értem el, amit kitűztem magamnak! Korosztályos versenyzőként mindig a dobogón végeztem, de még a fiatalokkal is felveszem a versenyt! Balázsnak köszönhetően megerősödtek a sporthoz szükséges funkcionális izmok, a mélyhátizom. Nem fészkelődök a nyeregben 5 óra könyöklés után sem, valamint, 23 percig tartom a planket!

Karesz (45)