Huh hat hol is kezdjem….
A legelső pillanattól kezdve szerintem megtaláltuk a közös hangot,csak úgy pikk-pakk telnek az órák mivel mindig jókedvűen nevetve indulunk neki es zárjuk le az órákat. Mindig pozitívan nyakig mosolyba vársz ami egy plussz lendületet ad akar a nehezebb napokon is. Az edzések nagyon hasznosak es tudatosak mivel nem “csak úgy” edzünk hanem egy célt kitűzve haladunk előre. 😊😇

Pintér Laura