Balázsnak 2020 -as verseny felkészülésemet köszönhetem, így nem csak az amatőr edzeni vágyóknak tud segíteni, hanem azoknak is akik komolyabb szintre vágynak. Neki az edzés nem a hobbija, hanem az élete, így mindenkinek csak ajánlani tudom akinek ez a sport megtetszett, hisz tőle rengeteget lehet tanulni.
Balázshoz járok edzeni évek óta. Előtte több edző is foglalkozott velem, de mikor először egy véletlen folytán Balázshoz kerültem, tudtam, hogy Ő az, akit hosszú távon is edzőmnek szeretnék. Számomra a kezdetek óta személyre szabott, változatos gyakorlatokat állít össze. Ebből is látszik, hogy Balázsnak az edzés a mindene, az élete. Nem csak a teremben, az edzésidő alatt foglalkozik velem, hanem szabadidejében is azon gondolkozik, hogy milyen új edzéstervet, kibírható, koplalásmentes étrendet, illetve gyakorlatsort tudna beépíteni az edzéstervembe a mielőbbi fejlődésem érdekében.
Edzőnek lenni hihetetlenül felelősségteljes, egyben bizalmi feladat. Míg más edzők a telefont nyomkodják és látszólag nem figyelnek az edzett személyre, Balázs edzésem közben kizárólag rám, a helyes gyakorlatvégzésre és a pihenőidőmre összpontosít. Évek alatt baráti kapcsolat alakult ki köztünk, számomra nem is edző, Balázst inkább a mentoromnak mondanám. Ismerőseim, barátaim is mindig megjegyzik, hogy milyen gyorsan fejlődőm. Balázs a tőle megszokott szerénységgel ilyenkor mindig csak annyit mond, hogy ezt kizárólag magamnak köszönhetem, de persze mindenki tudja, hogyha nem ő lenne az edzőm, korántsem sikerülne ilyen ütemben haladnom a céljaim felé.
Miért pont Feri ?!
Azon felül, hogy minden edzésünk roppant jó hangulatban telik, bizonyára külső szemmel megtévesztő lehet, mivel a jó hangulat mögött kemény munka zajlik, ami annak köszönhető, hogy órai jól felépítettek, változatosak, ezért folyamatos kihívást jelentenek. Mikor épp rossz napom van, biztat és lendületet ad, hogy közelebb kerülek a kitűzött célhoz. Tehát, ha egy vidám, mégis határozott és következetes edzőt keresel, a választás egyértelműen Ferire kell, hogy essen!
Szimpátia alapján választottam Ferit személyi edzőnek az első alkalommal. Második alkalommal viszont, a már megismert széleskörű tudása és tapasztalata miatt. Választékos gyakorlatokkal, kellemes hangulatú edzésekkel fejlődtem a megbeszéltek alapján. Minden kérdésemre, több nézőpontból kaptam Tőle választ, így én dönthettem el melyik irányba szeretnék elindulni. Nem csak azt tanultam meg Tőle, hogy hogyan használjam helyesen a gépeket, hanem hogy hogyan építsek tovább, akár egyedül is, egy számomra új életmódot. Bárkinek teljes őszinteséggel tudom ajánlani, edzettségi szinttől függetlenül. Minden edzése személyre és adottságokra szabott. Ma már egyedül edzek, de így is tudom, hogy ha edzéssel kapcsolatban bármilyen kérdésem lenne, bátran fordulhatok hozzá!
Ferit szívesen ajánlom bárkinek nemtől, korosztálytól függetlenül, mert edzői munkájával nagyon elégedettek vagyunk, mindkét gyermekem szívesen jár hozzá edzeni. Szakmailag felkészült, figyelmes és segítőkész. Az edzései változatosak, hatékonyak és teljes mértékben személyre szabottak. Emellett vidáman telnek. Az egészséges táplálkozással kapcsolatban, hasznos tanácsokkal is szívesen ellát. Ha valaki életmód váltásban gondolkodik, vagy csak mozogni szeretne, keresse bizalommal!
2022.01.11-én jött az elhatározás.
Soha nem sportoltam és a testnevelés sem volt a kedvenc tantárgyam.
Ilyen “semmilyen”múlttal nagyon nehéznek képzeltem és teljesen lehetetlennek, hogy igazán szívesen járok majd. És mégis; megszerettem az edzéseket! Mert változatosak és folyamatos kihívást jelentenek. Minden alkalommal van plusz vagy nehézség a feladatokban, de csak pont annyi ami még éppen teljesíthető.
Ferit kedves kimértség és és szimpatikus szigor jellemzi.
A kemény, de változatos feladatsorok elvégzése jó hangulatban történik. Mindig magasabb a mérce, mint amire gondolom hogy képes vagyok. Ezzel ügyesen erősíti az önbizalmam. Határozottan gyors és látványos a fejlődésem!
Mivel nem vagyok túl fiatal ezért mielőbb szeretném behozni súlyos elmaradásomat a kondícióm terén. Hatékony edzőre volt szükségem, olyanra aki a ráfordítható időmből kihozza a legjobb teljesítményt belőlem. Másik szempont, hogy mindeközben vigyáz a fizikumomra is, nem akartam túlzásokba sem esni és erre is nagyon odafigyel, hogy még véletlenül se sérüljek meg edzések közben. Feri megtalálja e kettő szempont betartásával számomra az optimális megterhelést, ezért tényleg élvezet az edzés. Érzem, hogy jóval erősebb vagyok már három hónap alatt is, jobb a tartásom, és sokkal jobb a közérzetem.
Ha valaki egy nagyon hatékony edzőt keres aki vigyáz is közben az egészségemre akkor őt ajánlom. A szakmai tudása minden edzésen lenyűgöz, segít, ösztönöz, biztat hogy összeszedjem magam, nekem erre volt szükségem. Pontos, és megbízható, lehet rá számítani.
Azért járok Ferihez, mert kiváló szakmai tudással rendelkezik , változatos, hasznos gyakorlatokat alkalmaz, oda figyel a helyes kivitelezésre, tájékoztat hogy az adott gyakorlat miért jó, motivál a nehéz gyakorlatok alatt, hogy végig csináljam amikor már feladnám. Mindig jó hangulatban telnek az edzések.
Mindenki tudom ajánlani, mert jó személyiség, könnyen lehet vele kommunikálni, rugalmas, jó tanácsokat ad, szakmailag mindig felkészült.
Ha egy szóval kellene jellemeznem Férfit, azt írnám EDZŐ nagybetűvel. Kicsit félve mentem le az edzőterembe, halmozottan hátrányos helyzetűként…, nőként, némi túlsúllyal, a hatodik x-et taposva. 😔 Szerencsére Ferit egyáltalán nem érdekelte egyik kételyem sem, viszont folyamatosan biztatott, emelte a terhelést, dolgoztunk, meg is lett az eredménye! Szakmai tudása és emberi hozzáállása a biztosíték számomra, remélem még hosszú ideig edzünk együtt!”
















